حساب کاربری من

ورود

عضویتقوانین و مقررات داروخانه آنلاین دیجی فارما

هر فروشگاه یا سازمانی قوانین و مقرراتی را برای ارائه هرچه بهتر خدمات و محصولات خود تنظیم می‌کند.

داروخانه آنلاین دیجی فارما نیز از این قاعده مستثنی نیست و همه قوانین مندرج در وبسایت با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده منطبق است.

اطلاعاتی نظیر نام ، ایمیل ، شماره تماس ، ادرس و کد پستی جهت برقراری ارتباط و ارسال محصولات از مشتریان گرامی در سایت و اپلیکیشن مجموعه دریافت می شود.

کلیه اطلاعات و مشخصات مشتریان به صورت امن و محفوظ نگهداری خواهد شد.

بند شماره یک : ثبت و پردازش سفارشات

روزهای کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مشتریان میتوانند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش‌گذاری نمایند.

سفارشات در استان تهران از طریق پیک دیجی فارما و در سایر استان ها از طریق پست ارسال خواهد شد.

تمامی مراحل پرداخت، ارسال به انبار و بسته بندی و ارسال با پیک و حتی کد رهگیری پست از طریق پیامک به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

بند شماره دو : هنگام تحویل سفارش

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

بند شماره سه : قوانین تعویض و مرجوع کالا

داروخانه آنلاین دیجی فارما همواره جلب رضایت و آسودگـی خاطـر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است.

به این منظور بازگشت رایگان محصول تا ۷ روز (طبق شرایط زیر) بعد از دریافت محصول توسط مشتری امکان‌پذیر است. هدف اصلی دیجی فارما ارسال محصولات سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است.

شرایط مرجوع کالا:

وجود مشکل فنی

مغایرت محصول با سایت

انصراف از خرید به هر دلیل

آسیب در اثر حمل
سیاست حفظ حریم خصوصی